Со некои работи едноставно не смеете да експериментирате, колку ѝ да изгледаат лесни. Девојката имаше голема среќа што се заврши со еден краток спој во домашната електрична инсталација.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено