Вака татковците чуваат бебиња додека мајките се на работа!

Си го викнал другарот и забавата може да започне...

Извинете госпоѓо, ама вратата е од другата страна

Очигледно некој добро си ја завршил работата… чистачот на прозорци...

Најлошата провокација што можеш да му ја направиш на неизживеан мачо тип?

Погодете кој нема да може да си фати девојка после ова...

Специјалците разбиваат врата и едниот од нив влегува како куче со голем стап

Ако не сте виделе како куче влегува со голем стап, кликнете...

Кај си бе брат, што ќе се почаламиш? Види го моето ново милениче!

Се сретнаа двајцата пријатели на улица, па почнаа да си продаваат чалам еден на друг. Да видиме кој е поголем...

Синот објаснува какви „чудни“ звуци слуша секоја вечер кога ќе си легне

Мајката се прави како да не знае што е работата, а на малиот изгледа веќе сѐ му е јасно...

Полицаецот ја уапси плавушата, а нејзина слабост да ти биле униформите

Лисици на рацете и униформа… како да влегла во некој филм за вoзрaсни...

Воена вежба на руската армија: Влегување во хеликоптер!

Мислам дека после ова видео, нема повеќе дилеми кој ја има најсилната и најинтелигентната армија во...

Грешка во матрицата? Големото дете ја зафркава мајката со шишиња вода :)

На почеток си помисли, можеби имало две шишиња и едното не го видела, ама вториот пат веќе личеше како сецна од...

На госпоѓата ѝ било многу жешко, па си влезе во градскиот автобус раскомотена

На машките патници воопшто не им пречи ваквото однесување, но жените имаат забелешки, а особено...

Нов интернет предизвик: Девојките играат не на музика, туку на говорната порака од бившиот

Ова звучи доста забегано, а изгледа уште позабегано...

Многу страшен сон!

Монтажата на видеото е исто така страшна, особено ако гледате со...

Дедото си направил многу смешен и оригинален костим за „Ноќта на вештерките“

Еден вонземјанин го грабнал и никако не може да се ослободи :). Браво за...

Руската инстатурка мисли дека сите дошле неа да ја видат на концертот

Девојката се вика Марго Овсјаникова и е позната по учеството во едно руско ТВ реално шоу. Сега работи како професионална инстаатурка. Очигледно не уживаа сите во правењето на нејзиното селфи...

Девојката тестира дали може да му го одвлече вниманието на својот дечко, кој се задлабочил во видео играта

Веројатно после ова видео, ќе почне да размислува да си ја побара среќата на некое друго место...

Кучето не сака да се шета со валкани шепи и знае точно каде да се обрати за да си го реши проблемот

Едно куче од Јужна Америка реши да живее на „висока нога“ и да се шета со чисти...

Двајца љубовџии на скутерче

Ај што возачот не внимава, ама им го одвлекува вниманието и на другите...

Мајката им влезе на ќерките во видеото, за да ги научи важна животна лекција

Лекцијата е: Секогаш пуштајте вода во тоалетот, после голема нужда...

Со глава и ѕид се турка, ако си доволно пијан

Вака правилно се прави тоа, со...

Благодарение на еден од вработените во холандска ТВ, еден турски војник доби супер моќи

Погледнете како фрла рачни бомби! Како да е ракетен фрлач. Монтажерот во телевизијата направил ненамерна смешна...

Колегите го пратиле новиот вработен да му ги напумпа гумите на багерот

А типот пумпа ли пумпа, да се...

Кога ќе сфатиш дека дошол викендот…

Штом дојде петок попладне, забавата веќе може да...

Бабата и дедото се натрескале и одат да си легнат во спалната на вториот кат

После ова ќе почнат да спијат во дневната...

Фраерот ја носи девојката да ја запознае со најблиските роднини, ама со вибрирачки гаќи

Девојката знае дека ќе прават предизвик во јавност, но нема поим дека будалата планира да кршне на гости...

Како колне бугарска кафанска пејачка?

Малку претера со клетвата и тоа за што? А ако не ти се игра во...

Смешна зфрканција со кофа на главата на колешката од работа

Шегаџиката си стави една кофа и на својата глава за да ја збуни...

Работниците на креативен и забавен начин ги „собираат“ паднатите лисја од зелените градски површини

Кога мачката ја нема, глувците оро играат...

Стариот и нервозен наставник по англиски го понижува девојчето што не знае, пред целото одделение, НО… Гледајте до крај!

Денешните деца се растени во едно друго време и не се научени да молчат и да трпат со наведнати...

Еве зошто не треба да се чека многу за второ дете!

Погледнете ја смешната реакција на ќерката, кога мајката ѝ кажа дека ќе стане постара...

Полицајците даваат изјава дека пронашле 225 кг. кокаин! Погодете кој утврдил дека се работи за кокаин!

Дневна доза позитивна...

+