„Ѓаволското тркало“ на Октоберфест полно со жени се вртеше и оваа година и сѐ уште е една од најјаките атракции на фестивалот

Ви прикажуваме 3 купчиња дами кои се вртат со се поголема и поголема брзина и испаѓаат од тркалото една по една.

Смешни слики #1926

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 1926-ти дел.

Убавата дама во бел фустан ќе ви покаже еден не баш женствен трик

Чисто колку да ве симне на земја, да ви покаже дека и жените ги прават истите работи како мажите, само повешто се кријат :).

Еве зошто е добро да стоиш добро и со најлошите деца во градот

Криминалецот ќе го ограбуваше на улица, ама другар му бил :).

Добро е што девојката си зела засилување, најдобрата другарка, за да не се плаши од пирсот на стомакот

Ако не друго, барем другарката успешно ѝ го одвлече вниманието од болката :).

Проблемите на високите луѓе, за кои ние просечните не сме ни свесни дека постојат

Проблемите на високите луѓе, за кои ние просечните не сме ни свесни дека постојат

Најголемиот проблем на сите луѓе што се над 2 метри им е што светот е правен за 180-ки, а не за 200-ки, а особено вратите. Високите луѓе си ја чукаат главата од нешто, по 2-3 пати секој ден.

Мажот се изнервирал затоа што жена му му велела дека нема што да обуе и дека е скржав, па го сними ова видео

Ги наредил сите обувки на својата жена, а потоа и сите свои обувки.

„Знаеш ли која сум јас бе?“ не поминува добро кај канадските полицајци

Американската кечерка Лејси Еванс ја запира полицаец во Канада заради брзо возење и ѝ ја дава казната. Таа изгледа очекуваше дека ќе ја препознае по името и сликата од личните документи, па ќе дојде да ѝ бараа автограм наместо да ја тера да плаќа казни.

Девојките на многу јак начин ги деконцентрираат момците додека играат Пиво-понг

Играта е омилена меѓу американските студенти, се игра со пинг-понг топче. Ако погодиш во една од чашите пиво на противникот, тој треба да ја испие на екс.

Една од најглупите девојки на Инстаграм, Алисон Свифт, си го гори јазикот со пегла за коса

И тоа го прави само за видеото да ѝ биде гледано и споделувано. Каде отиде светот? Предупредување: Намалете го тонот пред да гледате!

Арапска фамилија оди на шопинг со малиот семеен автомобил

Јас престанав да бројам на 8… Колку изброивте вие?

Девојката со панда маска го возеше велосипедот на едно тркало, па потоа мораше го активира воздушното перниче

Воздушното перниче малку се стругна од асфалтот, но со редовна масажа, ќе ѝ помине.

Дојди бе, дај ја фацата да ти го отклучам телефонот!

Мажот знае што има внатре и не сака да го отклучи телефонот со скенирање на лицето, но жената е упорна.

Малку за машката депилација…

Убавината бара жртви, а мажите сфаќаат колку биле силни жените, на поодминати години, кога влакната на лицето ќе им станат проблем.

Руската новинарка известува за првиот снег, но возачите ѝ го кренаа притисокот до максимум

Од што пцуе кога ќе се изнервира, мораше неколку пати да го преснимува прилогот.

Октобер фест започна: Кој е за пиво, колбаси и гради со шеќер, БУЈРУМ!

Особен акцент во последно време се става на шеќерот во прав и сите кои што биле и виделе, велат дека тоа е главната причина за огромната посетеност во последните години на најголемиот фестивал на пивото во светот.

Девојката слуша како нејзините родители аплаудираат

Дури и напишала дека се надева дека звукот е од плескање со раце а не од нешто друго :).

Вратата можеби е стара, но е многу квалитетна, како што ги правеа на времето

Специјалците се намачија, со специјалната алатка, а вратата не трепнува.

Девојката се шминка, а комшиите над неа си прават забава :)

Понекогаш навистина вака изгледа дека се однесуваат комшиите, иако во случајов имаше земјотрес.

Еве зошто мажите сакаат да одат на риба и што всушност се случува додека се таму!

Конечно да им ја откриеме мистеријата на жените, како всушност се лови риба :).

Девојката ќе ви покаже колку се малку всушност 18 сантиметри

Другарката ѝ велела дека тоа е прилично многу, но нејзе не ѝ изгледа баш толку многу :).

Филипинската бејиситерка ем го забавува бебето ем си вежба за вечер

А можеби целата претстава не му е наменета на бебето, туку бејбиситерката знае дека таткото поставил камера.

И бубалицата сака да ја сними тепачката во училницата, ама нема телефон

Нема телефон, не е проблем, тој е снаодлив и ќе најде решение :).

На свештеникот тешко му оди читањето на англиски јазик: „Ин ди бинингин, ини бини инги“ :)

Наместо како некои наши политичари да си го напише англискиот текст на свој јазик, па да го види Господ.

Бизнисмен искористи ПП апарат за да му објасни на човекот дека пушењето е забрането

Бизнисмен од Јута е фатен на видео како прска во лицето маж со ПП апарат затоа што не престанал да пуши цигара во близина на неговиот ресторан.

Плавушата има уникатен начин на миење заби, а сама го измислила, врз база на своето животно искуство

И не ѝ е јасно зошто на луѓето им пречи и ја навредуваат кога вака си ги мие забите.

Девојката има супер моќ, а ќе ви го демонстрира тоа со празна лименка од пиво

Ако девојка ти може да го направи ова, спремај го прстенот и клекнувај на колено, таа е вистинската!

Мајката ја фати ќерката на дело, како прави криминал среде ноќ

Кој може да заспие кога знае дека во фрижидерот има толку вкусна торта?

Девојката ќе ви покаже како се прават фотографии за на Инстаграм

Тежок е животот не Инстатутките денес!

Жената осети дека манијакот ја фотографира пoд фустaнoт

Такво време дојде, секоја болна будала да има камера во џебот.

+