Ногата ѝ била повредена и тој само ѝ помагал… А неговата жена не сфаќа. Баш е безобразна!

А швалерката криви ли криви, што да прави друго :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено