Серена Николс снимаше симпатично видео со бебето Кали, кое е неверојатно слатко, но нели прави „бебешки работи“.

Додека мајката разговараше со следбениците на Инстаграм и Кали реши да ги „поздрави“ на бомбастичен начин. Не знам колку ѝ се допадна идејата на Серена, но веруваме дека и вас ќе ве насмее.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено