После неколку пинг-понг топчиња удрени со глава, му фрла живо јајце. Секогаш е смешна иако сме ја виделе повеќе пати.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено