Една девојка и нејзиното момче виделе сенка пред нивната соба среде ноќ, а наутро го пријавиле инцидентот во хотелот. Кога ги вратиле снимките од камерите за видео надзор, целата приказна излегла на виделина. Освен што манијакот слушал, тој исто така снимил аудио со својот мобилен телефон. Полицијата успеа да го уапси 28-годишниот маж и го ствиле да се смири во затвор 5 дена.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено