Таа клика ли клика, ама џабе. Сѐ закочило, дури ни курсорот не мрда, а не може ни да го рестартира. Што е најсмешно, шегата не застана кај лаптопот, туку следуваа уште изненадувања.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено