Една жена е прогласена за „највнимателна жена возач досега“, откако била снимена како со метар проверува дали автомобилот ќе може да влезе во паркинг просторот.

Видеото е снимено од страна на случаен минувач во градот Шенжен, Кина. Дали успеа да го паркира автомобилот, или замина по други мерки, никогаш нема да дознаеме.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено