Како изнервираниот Русин и одржа лекција на жената возач?

Инцидентот започнал кога жената со синиот автомобил поради невнимание, малку го чукнала белиот автомобил на нервозниот...

Реакцијата на возачите кога забележаа постара госпоѓа на која и се слоши крај патот

Реакцијата на возачите кога забележаа постара госпоѓа на која и се слоши крај патот

Луѓето во суштина се добри и да не се политичарите да им ги полнат главите, светот би бил прекрасно место за...

Мајсторот за паркирање си го паркира своето Ауди Q3 како газда

Мајсторот за паркирање си го паркира своето Ауди Q3 како газда

За човеков секогаш има слободно паркинг...

Хендикепиран човек во инвалидска количка вози скутер?!

Хендикепиран човек во инвалидска количка вози скутер?!

Човеков е шампион! Се соочил со проблемот и нашол генијално...

Кога возачот ќе заспие на воланот, прашање на време е кога ќе се случи катастрофа

Предупредување: Жестоко! Ова им е казна на снимачите затоа што наместо да преземат нешто само го следеа и чекаа да се случи...

Моторџијата кој реши да ги испровоцира полицајците

Откако ги поздрави возејќи, нагази до даска за да им избега. Но инстант кармата го стигна...

Audi RS 7 вози цел круг на рели патека со максимална можна брзина, БЕЗ ВОЗАЧ!

Audi RS 7 вози цел круг на рели патека со максимална можна брзина, БЕЗ ВОЗАЧ!

На рели патеката во германскиот град Хокенхајмринг, Ауди го претстави својот тркачки автомобил без возач, заснован на технологијата на која Ауди работат веќе неколку години и со која колата може...

Неочекуваната средба на возачот кој се правеше најпаметен од сите

Неочекуваната средба на возачот кој се правеше најпаметен од сите

Гледајте, ќе ви се наполни душата, особено ако сте возеле во гужвите во...

Најопасните патишта во светот

Патиштата се важен дел од инфраструктурата на секоја земја бидејќи се важна комуникација преку кои се остваруваат трговските врски и се доставуваат стоки, се превезуваат луѓе, се олеснува контролата и...

Мажот и жената со колата ПРОТИВ портата

Мажот и жената со колата ПРОТИВ портата

Убедливо најчудната случка што ќе ја видите денес! Ако некој може да смисли некое логично објаснување за тоа што се случи на снимката, нека пише...

Светлечка анимација на тркалата од вашиот автомобил

Светлечка анимација на тркалата од вашиот автомобил

Се што ви треба е да си ги снимите саканите слики и анимации на USB и да си го купите додатокот, се разбира. Интересна...

Како руските камионџии прават пауза?

Како руските камионџии прават пауза?

Релаксирано и опуштено, со кафенце на совозачкото седиште…...

Луд товарен авион од 50-тите години

Луд товарен авион од 50-тите години

Замислете какви ќе беа патничките авиони денес, да продолжеа да се развиваат во овој правец. Експерименталниот авион се вика Fairchild XC-120 Packplane, а намената му била да пренесува огромни контејнери....

Јако: Го претворија стариот автобус „хармоника“ во кафе бар на тркала (23 фото)

Одлична идеја и уште подобра реализација! Овој автобус – кафуле, сега вози ноќна линија по улиците на Санкт Петербург, Русија и застанува за да качи нови „патници“. Во продолжение процесот...

Летни гуми во снежна акција

Летни гуми во снежна акција

Неверојатно е колку малку треба за возилото да ви избега од контрола, дури и кога возите бавно и внимателно, но со летни гуми на...

7 луди сообраќајки со камиони

7 луди сообраќајки со камиони

Сезоната на лизгави патишта само што не започнала, затоа подгответе си ги зимските гуми и возете бавно и...

Лути моторџии против автомобили

Лути моторџии против автомобили

Еве што се случива кога некој возач на автомобил ќе налути...

Нервозна плавуша се паркира

Нервозна плавуша се паркира

Иако е болно за гледање, сепак издржете до крај да ја видите што направи...

422 км/час на вода

422 км/час на вода

Бесна трка на американското езеро Хавасу, кое е познато по журките и лудите настани кои се организираат...

Внимание! Плавуша зад воланот!

Внимание! Плавуша зад воланот!

Па уште и излезе да се кара, го прашува возачот позади неа „Што...

Поинаков задолжителен час на кој идните возачи од Белорусија учат да носат безбедносен ремен

Поинаков задолжителен час на кој идните возачи од Белорусија учат да носат безбедносен ремен

После еден ваков час, не верувам дека има возач кој нема да носи бебедносен ремен. Гледајте колку е важно и колку ременот може да ви го спаси животот во несакана...

Верзија за возрасни од најлудата картинг количка „Razor“

Верзија за возрасни од најлудата картинг количка „Razor“

Да донесе некој вакви кај нас, наместо класичните картинг колички ќе станат вистински хит! Кој сака да проба нека се...

Новите возила на дубајската прва помош (18 фото)

По теркот на полицајците и службата за итна медицинска помош во Дубаи доби супер брзи, скапи, спортски автомобили „Лотус“ и...

Паметно Југо вози без шофер во Гевгелија

Паметно Југо вози без шофер во Гевгелија

Југото паметно, а сопственикот заборавен...

Жестока сообраќајка при обид за престигнување од десната страна

Дури и на автопат, не се обидувајте да престигнувате автомобили од десната страна. Не можете ни да претпоставите што може да тргне наопаку. Вистинско чудо е што возачов ја преживеа...

Идиот со Ферари продава чалам на улица

Треба малку и да мислиш кога возиш толку моќна...

Видете што ѝ дозволил овој човек на жена си да прави со неговиот Нисан Скајлајн ГТР

Сопственикот ја мразел сребрената боја. Една вечер ѝ дозволил на неговата жена да начкрта неколку гребаници на браникот, и кога утредента го видел резултатот, решиле така да ја направат целата...

BMW M3 E92 против полските полицајци

BMW M3 E92 против полските полицајци

Дури на крај на видеото ќе сфатите зошто на почеток полицајците решија да го игнорираат возачот кој намерно дрифташе пред нивни...

Тест на Ламборџини на опасна влажна и каллива планинска патека

Тест на Ламборџини на опасна влажна и каллива планинска патека

После ова видео ќе ви стане јасно зошто Ламборџини е еден од најпопуларните спортски автомобили во...

Во Русија веќе дојде зимата и ги начека луѓето неспремни

Во Русија веќе дојде зимата и ги начека луѓето неспремни

Во градот Томск, кој се наоѓа во централниот дел на Русија, граѓаните беа непријатно изненадени од снегот кој заврна вчера. Погледнете што им се случуваше на возачите кои сеуште возеа...

+