Во градот Томск, кој се наоѓа во централниот дел на Русија, граѓаните беа непријатно изненадени од снегот кој заврна вчера.
Погледнете што им се случуваше на возачите кои сеуште возеа со летни гуми :).

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено