Ова е рекламата за новата колекција женска долна облека на Agent Provocateur

„Оваа сезона, ние сме инспирирани од уметноста на танцот и самоизразувањето преку сопственото телото. Возбудата која ја чувствате кога преку танц ќе се изгубите во музиката, е истото чувство како да носите долна облека од новата колекција на Агент провокатор“ – велат дизаајнерите на оваа колеција.

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 119 (44 слики)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Кога другарка ти е професионална масерка, вака заедно слушате музика

Девојката е вистински виртуоз во својата професија и знае дека најубаво се вежба по ритамот на музиката.

Т’га за лето (45 слики)

Бикини и сонце, одлична комбинација.

Кизомба е дефинитивно најзаводливиот женски танц, кој ги хипнотизира мажите

Особено ако гледаат некоја ваква девојка, која точно знае што и како прави.

Вулгарен Хумор 343 (37 слики)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Двојна доза близначки

Девојките живеат луксузен живот во Мајами, а за тоа заработуваат само од своите облини. Миријам и Мишел знаат како да заработат од своите позадини рекламирајќи производи на својата милионска публика. Она што мораат да го прават е да го одржуваат овој габарит во добра форма, а за тоа прават по 2000 „чучњеви“ дневно.

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 118 (60 слики)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Азијки (50 слики)

Нова колекција симпатични косооки девојки кои ги кршат машките срца.

Време е да направите кратка пауза и да погледате малку играње видео игри во живо

Кој рече дека во светот на гејмерите било монотоно и досадно?

Магијата на хеланките (43 слики)

Од машка гледна точка, хеланките се најдобрата женска облека :).

Полицајците видоа весник на пролетта на улица

Ја застанаа да ја размуабетат, не дека нешто направи прекршок девојката. Тоа дека може да предизвика прекршок исто така е веројатно.

Австралијка бара мислење од вас, кој костим за капење подобро ѝ стои

Ваквите видеа со пробување алишта полека но сигурно стануваат хит кај машкиот дел од публиката на интернет, а особено добро поминуваат девојките со атрибути како оваа.

Девојката решила на брзина да истрча од дома за да го фрли ѓубрето и баш во тој момент…

Баш во тој момент наидува автомобил со возач кој снима со мобилниот телефон, затоа што ваква ситуација се начекува еднаш во животот.

Уште еден провокативен подарок од колешките за колегите, руски војници, по повод денот на бранителите

Пред некој ден видовме уште еден ваков сличен подарок, кој полицајките им го подарија на полицајците. Овој е уште појак!

Вулгарен Хумор 342 (45 слики)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Кујнската принцеза користи премногу масло додека готви

Точно е дека маслото е поздраво од путерот, но не треба да се претерува.

Т’га за лето (45 слики)

Бикини и сонце, одлична комбинација.

Вулгарен Хумор 341 (70 слики)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Девојка реши да се прошета по улиците на Лондон во шокантниот фустан на Ким Кардашијан за да види како ќе реагираат луѓето

32-годишната Стефани Барнс, импресионирана од шокантниот фустан на Ким Кардашијан одлучи да провери што ќе се случи ако таа се појави на улица во ист таков фустан. Таа го ископира фустанот на американска славна личност и излезе на улиците на Лондон. Стефани раскажа дека сите минувачи не можеле да тргнат поглед од неа. Се чувствувала […]

Професионален масер на фото модели воопшто не е лоша професија

Единствен проблем е што маж не може да издржи да ја работи повеќе од 5 минути :).

Домаќинката ќе ви покаже како правилно се чистат кондурите на мажот

Аголот на снимање не случајно е одбран, за да им покаже на жените како изгледаат во очите на мажите додека го прават тоа :). На средината на видеото кажува реклама, но ќе ѝ простите и ќе премотате напред.

Вака правилно се игра во кафич, ако сакаш да си фатиш дечко

Девојката има што да понуди и знае како да го направи тоа.

Азијки (45 слики)

Нова колекција симпатични косооки девојки кои ги кршат машките срца.

Вулгарен Хумор 340 (36 слики)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Знаеш дека си ја нашол вистинската, ако може вака да ти мава шамари со хеланките

Предупредување: Постои голема опасност да се заљубите!

Коцкарот-милионер Ден Билзериан отиде на одмор повторно без вас!

И повторно објави видео за тоа и мажите на цел интернет ги наполни со љубомора.

Германката Мајра Хилс никогаш не потонува кога влегува во вода

Мајра Хилс е познат фотомодел од индустријата за забава за возрасни. Ви се допаѓа ли?

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 117 (35 слики)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Што може да се види на авто-саемот во Лас Вегас и зошто мажите го обожаваат?

Обратете внимание на погледот на младиот љубител на автомобили на почетокот на видеото.

+