Сандра Кистерна се снима како тверка на улиците на Барселона, кои се во пламен поради протестите.

Таа вели дека на овој начин сакала „да го изрази револтот за невозможената независноста на Каталонија“ и дека немала намера никого да навреди. Не знаеме за Каталонците, но ние сигурно не сме навредени 🙂

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено