Невестата толку се разигра на свадбата, што ја соблече дури и сукњата пред сите гости

Ни срам, ни перде, а ни сукња. Колку и да знаат гостите дека си танчерка, сепак малку неприкладно е да се игра со елементи на стриптиз на сопствената свадба.

Каква риба…фати Емили! Оваа девојка е рибар и секој маж би сакал да му биде „другар за по риби“

Најчесто мажите одат на риболов за да избегаат од секојдневните обврски, да поразговараат со пријателите и да „избегаат“ од сопругите. Сега риболовството доби сосема поинаква слика од досадното чекање со часови нешто да се фати. 24-годишната Емили Риемер е „рибарка“ и таа не се плаши од големите риби.

Некој добро се подготвил за на плажа

Би се шетале ли по улица со вакво нешто и ако да, за колку пари?

И после некој ќе рече немало начин да препознаш добра жена и добра лубеница

Ова е начинот! Потоа следи детална анализа на забавената снимка и ќе знаеш дали си ја нашол вистинската :).

Девојки во возовите поради кои може да ја пропуштите вашата станица (20 слики)

Тесната спротска облека е најудобна за патување, а плус и погледите на мажите ќе бидат вперени кон ваквите девојки.

Мажот на одмор си ја тестира новата подводна камера

Навистина е добра… камерата, а вие што помисливте?

Магијата на хеланките (52 слики)

Од машка гледна точка, хеланките се најдобрата женска облека :). Магијата на хеланките (58 слики)

Што мислите за новиот робот на домаќинката?

Целото видео личи како почеток на еден возбудлив филм, но всушност видеото е за робот, верувале или не.

Италијанскиот плејбој милионер ќе ви покаже какво јако барабанче си набавил на јахтата

Нема маж кој нема да му љубомори на Жанлука Вачи, кој ужива во летото секојдневно тропајќи на рајските тапани.

Киропрактичарот и удри добра масажа на плавушата

Ова ти се вика со мерак да си ја работиш работата :).

37-годишната руска актерка и ТВ водителка е горда што конечно изгледа како мајката на Стифлер од „Американска пита“

Нема маж кој ја видел и ја заборавил жената со голем апетит и уште поголеми атрибути од култниот филм „Американска пита“. Токму затоа руската актерка и ТВ водителка Алена Водонаева сакала на 37 години да изгледа како мајката на Стифлер.

Викендот е време за пиво, но и Кока Кола може, ако се пие вака!

Кога е 40 во сенка, мора да се разладуваат кутрите. А тоа што сите одоколу ќе прегреат, не е нивни проблем.

Ве покануваме на плакнење очи на модна ревија за бикини во Мајами

Настанот се вика „Miami Bikini Fashion Show Swim Week 2019“, што во превод значи суперзгодни девојки ги покажуваат суператрактивните костими за капење.

Азијки (43 слики)

Нова колекција симпатични косооки девојки кои ги кршат машките срца.

Полска дама на одмор во Грција: Ова е формулата за да се биде во центарот на вниманието!

Дефинитивно беше во центарот на вниманието на снимачот :).

Мекдоналдс во Јапонија случајно направи „малку“ непристојни чашки, но на луѓето им се допаднаа

Во обид да ги привлечат младите и да ги промовираат летните пијалоци од Мекдоналдс во Јапонија решиле да ги стваат во „љубовни чашки“. На прв поглед чашките изгледаат прилично симпатични, прикажувајќи сцени од момче и девојка кои се заљубуваат. Но, перверзниот ум на човекот не престанува да работи.

Дали овој маж ја има најдобрата работа во светот?

Секој маж сонува за ваква професија, која е совршена комбинаација на работа и задоволство, само ретко кому му паѓа секирата в мед.

Современата мода продолжува да не изненадува и тоа многу пријатно, особено од позади

Ваква опасно добра сечена фармерка можете да си набавите за 148 долари, а наменета е да се носи со танга, не како девојката :).

Диџејката знае како да направи незаборавно шоу, затоа што не се срами да го покаже она што го има

Да ти е мерак да ја гледаш а и музиката што ја пушта нема да ти се види така лоша, штом вака делува на девојките :).

Најдоброто видео од летото 2019 (до сега)

Ако можете да одберете само една, која би ја одбрале?

Најјаката девојка на Tomorrowland 2019, најпопуларниот фестивал на електронска музика во светот

Фестивалот секоја година се одржува во местото Бум во Белгија, а годинава се одржа по јубилеен 15-ти пат. Според некои проценки, оваа година фестивалот го посетиле околу половина милион луѓе.

Најубавите жени во светот се родени во август! Ако не верувате, еве ви 5 докази!

Во август се родени следните 5 убавици: Џилијан Андерсон (полни 51 година), Мила Кунис (полни 36 години), Хали Бери (полни 53 години), Џенифер Лоренс (полни 29 години), Камерон Дијаз (полни 47 години). Како што е ред, да го потврдиме ова и со неколку фотографии и видеа. Џилијан Андерсон (полни 51 година) Мила Кунис (полни 36 […]

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 124 (50 слики)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Салто наназад не се прави полесно во танга, ама е поубаво за гледање

Очигледно дома и успевало, штом не си ја скршила главата до сега, ама тремата си го направи своето.

За ентузијастите кои отсекогаш сакале да научат да тверкаат, Медисон ќе одржи еден краток, но многу добар час

Вреди да се напомене дека ако немате габарит барем како Медисон, малку потешко ќе ви оди.

Добро утро комши, на здравје онадењето

Комшивката не очекуваше баш некој познат да ја фати на дело, а камо ли група комшии со камера.

Огледалце, огледалце мое, кажи ми на Инстаграм најубав кој е?

Бидејќи жените голем дел од животот го поминуваат пред огледало, и ние мажите сме љубопитни, да видиме што има толку интересно за гледање.

Убавицата сакаше да си направи егзотична фотографија до слонот, но тој има други намери

„Инстатутката“ Френсија Џејмс позира до Африкански слон, во сафари-паркот во Миртл Бич во Јужна Каролина. Атрактивната девојка во бикини не се надеваше дека слонот не сака само да се фотографира со неа и реши работите да ги земе во „своја сурла“.

Има ли некој кандидат за една жешка, азиска, мешана салата?

Девојката знае толку добро да ви ја приготви, што ќе заборавите зошто сте дошле.

Какви навивачки има на трибините на натпреварите од Руската Прва Лига? (15 слики)

Фудбалот не привлекува само мажи, туку и девојки кои ги поддржуваат своите омилени тимови. Овие девојки се фотографирани во ист ден, додека се играа натпреварите од 3 коло на Руската Прва Лига. Со ваква поддршка на трибините, едноставно е невозможно да не се даде 100 проценти на теренот.

+