Мотика лето 2019 (44 слики)

Што се можеше да се сретне ова лето.

Најфраерскиот заден автомобилски бришач на планетата

Вакво нешто може да смисли само Германец, нацијата која е вечен лидер во ваквата филмска индустрија.

Девојки во топ форма (35 слики)

Убавото женско тело бара напорна работа и многу одржување ;).

Диџејката знае како да го наполни клубот на секој свој настап

Ги вади двете пријателки да држат ритам и клубот веднаш се полни со 95% машка публика :).

Израелката Орин Џули, попозната како “Кралица на оружјето” е опасна (по живот)

Орин Џули се вљубила во оружје кога на 18-годишна возраст ѝ било дозволено да ѝ се придружи на израелската армија. Таа сега има 25 и сѐ уште пука.

Дали некој знае како се вика оваа екстремно пријатна песна? (6 дел)

Летото е прекрасно годишно време, затоа што во зима нема шанси да слушате ваква пријатна музика.

Девојката толку добро јава, што успеа да го победи дури и механичкиот бик

Изгледа искуство е клучот на успехот во овој спорт :).

Жешкото време си има свои предности, ги тера девојките да се раскомотат, но има и недостатоци! Во видеото ќе ги видите и двете!

Прво се предностите, а потоа и недостатоците. Еден совет до девојките: Облекувајте се соодветно на телото што го имате, а не на телото што би сакале да го имате!

Бугарскиот „Сончев брег“ и ова лето е центар на забавата во цела Европа, а гостите се илјадници Британци привлечени од евтиниот алкохол

300.000 Британци секоја година ги посетуваат плажите на Црно Море, а на забавите им нема крај. Ви прикажуваме дел од атмосферата во ноќните клубови.

Домаќинка на денот ќе ви покаже како да си направите пирамидална градина во дворот за да заштедите простор

Видеото наеднаш ѝ станало попопуларно отколку што очекувала, а не ѝ е јасно зошто. Што мислите вие?

Надарената гејмерка осети земјотрес додека одеше во живо

Ова е веројатно единствениот пат во животот кога ќе посакате да стресеше посилно.

Како се отвора шампањско во женско друштво?

Начинот е сличен со играње пикадо, само што метата е многу поубава.

Пијани, убави и расположени Русинки си прават забава во автомобил во движење

Ги почестија жителите на Краснојарск со една убава глетка.

И да не си болен ќе измислиш нешто ако ти е ваква докторката (50 слики)

Докторката: „Пак ли ти бе, што ти е пак сега толку итно, што мораш да доаѓаш додека сум на ноќно дежурство?“

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 123 (36 слика)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Пушењето е полесно ако имаш голем капацитет на белите дробови и добра техника

Со вакви бели дробови, дури и голема пура се пуши дури да трепнеш, а камо ли електронска.

Професионалниот покер играч Ден Билзериан, кој е познат мераклија по жени, ќе ви покаже како си го поминува летото

Човекот цел живот е на одмор и 90% од мажите на планетата би сакале да се заменат со него, барем на некој ден. Останатите 10% лажат :).

Дали некој знае како се вика оваа екстремно пријатна песна? (5 дел)

Девојката реши да ги прошета малку новите хеланки, па да погледнеме како помина прошетката.

Фасцинантно е да гледаш како се перат скапите спортски автомобили

Ќе отвори ли конечно некој и кај нас ваква автоперална?

Русинка на точак, која едноставно срце не ти дава да ја престигнеш

Фраерот што снима заборави на срам, си вози пополека по неа и снима. Кога таа нема срам, па тој ли?

И да не јадете пица ќе пројадете, ако ви ја сервира Џеса Хинтон на свој начин

Предупредување: После гледање на видеото, никогаш повеќе пицата нема да ја гледаате на ист начин!

Убавината на женската одбојка (20 слики)

Одбојката е најпопуларен женски спорт кај мажите, но и другите не се лоши за гледање.

Најпознатиот македонски камионџија Андруш има сериозно добра конкуренција

Оваа не знае да пее добро како него, но верувам дека ќе и простите :).

Смешни незгоди на згодни девојки (Избор видеа 2019)

Колку е позгодна девоката и колку повеќе се прчи, толку посмешно паѓа.

Традиционално понеделничко Мотика будење со еластичната Ана

Девојката ќе ви направи една финта до враатата, со која ќе ве разбуди и ќе ве држи будни цела недела.

Оваа прекрасна девојка потрошила 18.000 евра и го покрила телото со тетоважи од нејзините омилени филмови.

Хајди Лавон е толку опседната со филмови што нејзиното тело е целото покриено со нив. И покрај тоа што девојката, која што работи како фото-модел, до сега потрошила 18.000 евра за тетоважи, таа нема намера да престане. Во изминатите 14 години, таа направи дури 41 тетоважа, а првата ја направила на 18 годишна возраст, а […]

Мотика лето 2019 (44 слики)

Што се можеше да се сретне ова лето.

Тесните фустанчиња не излегуваат од мода 122 (41 слика)

Мода за девојките кои не се срамат да го покажат своето тело.

Девојки се фалат со новите парчиња долната облека на социјалните мрежи

Штом ќе се вратиш дома од продавница, ред е да се пофалиш и на социјалните мрежи. Која е најмногу за фалење, оценете вие.

Кога одиш на кафе со Емануела, таа ти го дава далечинското од нејзината нова играчка, за да ти биде интересно

А кој маж не би се заиграл со вакво далечинско?

+