Витни Зелиг од Њујорк решила да ги стави мажите на тест со своето бујно деколте. Таа вели дека го направила овој подвиг за да ја крене свесноста за ракот на дојката.

Замислата ѝ е многу хумана, но не се сомневаме дека успеала да „крене“ многу работи со овој потег.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено