Ако оперското пеење ве иритира, „mute“ е секогаш опција, но ова оперско дело вреди да се види.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено