Американскиот топ-модел Бела Хадид е најубавата жена на светот. Барем според британски козметички хирург, кој анализирал лица на познати модели врз основа на златниот сооднос, математичка мерка за совршенство. Бела неодамна наполни 23 години, а ова се фотографии од денот на прославата на нејзиниот роденден.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено