Девојката има 21 година и е вистинска ѕвезда на руските социјални мрежи. Ако ја побарате на Инстаграм на пример ќе најдете куп лажни профили со нејзиното име и сите имаат илијадници фанови.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено