Вниманието на папараците минатиот викенд го привлече 38-годишниот бразилски супермодел Алесандра Амброзио. Девојкаата уживаше играјќи одбојка на плажа во Санта Моника.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено