Полицаецот ги запрел затоа што не носеле безбедносни ремени во автомобилот. Девојката почнала да му вади пубертетски трикови од ракавот, а тој го извади пендрекот.

Видео снимено од друг агол

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено