Секогаш е убаво кога ќе видиш како некој ќе му го дотера умот на оној што се прави многу јак и што прв почнува тепачка.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено