Хигиеничарот не сакаше да му се спротистави, но има луѓе со краток фитил, кои не трпат вакви идиоти.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено