Од наша гледна точка, интересно е да се видат двете дами во вакви издание, а плус има и што да се види ;).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено