Носењето тесни фармерки си има свои предности, но доаѓа и со одредени ризици, како на пример кинески квалитет :).

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено