Доколку го пропуштивте видеото со песната наменета за водителката Дилета Леота, кликнете овде.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено