И после се чудите зошто Октоберфест бил најпопуларниот фестивал на пивото во светот. Не е до пивото, до меракот е!

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено