Совршена мешавина на човечност, топлина и љубезност. Добро и згодни, жешки момци со нежни срца. Дамите кои ги сакаат животните (не мислиме тука на мажите) ќе се воодушеват од најновиот календар на австралиските пожарникари за 2020 година.

Постојат три верзии од календарот и освен што се неверојатни, парите од нивната продажба ќе завршат во добротворни цели. Да, да, така е, убави, згодни, храбри и хумани… не им ги покажувајте на посилните половини.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено