„Miss Boom Boom“ е натпревар во кој девојките се натпреваруваат за титулата сопственичка на најубавиот зaдник на светот. Оваа година натпреварот се одржа во Мексико Сити и победата ја освои 29-годишната бразилска манекенка и Плејбој зајачица Суси Кортес.

Зaдникот на оваа млада дама веќе една ѝ помогна да ја добие титулата „Мис бум бум“, во 2015 година, но тогаш натпреварот беше ограничен само на Бразилки. Оваа година стаана интернационален, учествуваа девојки од Велика Британија, САД, Канада, Австралија, Шпанија, Франција, Германија, Португалија, Мексико и Бразил, што ја прави оваа титула многу позначајна.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено