33-годишната бразилска старлета Лизиана Гутиерес, шеташе низ Пјонгјанг, позираше гoлa, па дури и успеала да добие(украде) капа од војникот заадолжен за редот во хотелот. Среќа што властите не ја фатиле како го прави сиот овој разврат. Доживотен затвор не ѝ бегал.

Кога граничарите го проверувале нејзиниот телефон, тие не успеале да ги најдат фотографиите, бидејќи Лизиана вешто ги сокрила. Така, таа чудесно го избегна севернокорејскиот затвор.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено