Да одглумиш лажна сообраќајка во услови каде што во сите возила има камери не е лесна работа и бара многу вежбање :).

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено