Девојката седи и плаче, а добрите луѓе и приоѓаат да и помогнат. Потоа им се случува најужасниот хорор во животот!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено