Видеото е снимено од камерата во автомобилот, а се случи пред неколку дена во руската република Башкириа.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено