Филмот е направен со цел да се соберат што е можно повеќе донации за да се интензивира борбата против ракот – чумата на 21 век.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено