Македонецот со Југото не им се дава на татините синови со скапи коли

Он на мане фраер ќе ми се прави, татко му му купил кола, а и мене југото ми го даде татко ми, го купил на...

Црвенокосата девојка-возач збесна на патот и од бес дури и затверка на крај

Од кога тоа тверкањето е покажување дека си лошо расположен и дека мразиш...

Малиот Хамилтон влегува во боксот

Тука е целата екипа да го поддржи за да не изгуби многу време. Работат сложно како да се една...

Моторџијата сакаше да му одржи лекција на бесниот возач, со ногата во ретровизорот

Идејата е едно, а реализацијата е сосема друга...

Нема доволно голема пречка за огромен џип како овој!

Возилото е навистина мајсторски направено, а воодушевувањето доаѓа дури на крајот на...

Холандскиот камионџија против мигрантите кои поставуваат блокади на патот

Камионџијата лесно се справи со нив, но како да се справи државата кога не почитуваат никакви закони и си прават што сакаат? И ова е само почетокот на...

Мегасообраќајка на фаталната кривина на трката на Цитроени во Данска

Вакво нешто ретко се гледа на автомобилските трки, а причината е дождот што заврнал за време на...

Зелениот фустан сака да биде виден, а црвениот не

Но што можете против...

Атрактивна плавуша, со уште поатрактивна кола, а возењето ѝ е најатрактивно

Да не знаат мажите во што прво да погледнат, на што прво да се...

Пијаната девојка предизвикала сообраќајка и избега од местото на најглупиот можен начин

Толку ли не виде дека ѝ фали едно тркало или пак ја фати толку голем инает што ништо повеќе не ѝ беше...

Внимание! Потенцијален убиец на патот!

Возачот кој го снима видеото си возеше најнормално, бавно и по правила, а погледнете како за влакно ќе го загубеше...

Гледачот успеаа да ја сними полициската акција од непосредна близина

Како во холивудските филмови, само што овој пат снимката е на неговиот мобилен...

Како изгледаат меѓуградските автобуси во Јужна Кореа? Добредојдовте во 21 век!

Да ти е мерак да се возиш со автобус, а да мразиш да тргнуваш некаде со...

Како фраерите прават утринска гимнастика?

Видеото најмногу ќе им се допадне на стоматолозите...

Идиот со џип поминува преку железничка пруга, но рампата му се затвори

Во тој момент на површина изби неговата кутра интелигенција, а и жената го напушти „бродот што...

Зошто да плаќаш шлеп-служба, кога си доволно паметен и сам да си ја пренесеш старата кола

За секој проблем има решение, само треба да мислиш упорно, додека не ти...

Прекрасен поглед од задното седиште на моторот на плавушата

Камерманот е вистински професионалец. Не ѝ ја сними фацата затоа што беше фокусиран на побитните делови...

Сѐ си има своја цена, па дури и бесплатното возење со автобус

Само што понекогаш цената ја плаќаш на друго место. Во овој случај на забарот...

Фармерот го имал најгадниот ден во животот, па решил да сними што му се случило

Една цевка од цистерната му пукнала и целиот трактор со се него ги направила...

Бугати Хирон стана првиот хиперавтомобил кој ќе ја пробие бариерата од скоро 500 км на час

Бугати успешно модификуваше една од своите Хирон модели за да ја пробие бариерата од 490.47 километри на час во тест-објектот „Ехра-Лесиен“ на...

Шизикот сакаше да качи проститутка во автомобилот, но не насети дека тоа била само мамка на полицајците

Колку ѝ да е стара професијата, колку ѝ да е распространета, сепак е нелегална и...

Дивјачко престигнување камион на автопат

Не дивее човекот, само вози динамично. Не се обидувајте да го имитирате ова, доколку ви е мил...

Еве зошто секој возач мора да го почитува знакот за опасност „Деца на патот“

Секоја чест за реакцијата на возачот, иако некои поупатени луѓе тврдат дека тоа е системот за автоматско кочење на Волво камионите. Што мислите...

Човекот со храбра акција во движење си ја поврати колата која влечната служба му ја „украла“

Кој ги врти институциите! Некои луѓе едноставно правдата си ја тераат на свој...

Парата на пара оди: Бесплатен паркинг за Ламборгини

А ние со Мерцедесите и BMW-ињата да плаќаме а?...

Возачот на Тесла спие додека вози и тоа не е ништо чудно?! Добредојдовте во иднината!

Возачот е снимен на пат во Лос Анџелес. Не е ништо ново што Тесла автомобилите имаат автопилот, кој може сам да ве однесе на саканата дестинација, но ново е што...

Брзата реакција може да ти го спаси животот, особено ако поминуваш улица на пешачки премин во Русија!

Пешакот најнормално поминуваше улица на пешачки премин, но за среќа не беше зазјапан во мобилниот телефон и има искуство за брзо реагирање во вакви...

Јас сум најјакиот дрифтер на мама!

Сте ја слушнале ли фразата „BMW е дијагноза“? Ова видео го објаснува нејзиното...

„Жмигавци“ од Алиекспрес

Возачот нашол евтина и паметна варијанта на скршените задни светла на автомобилот. Ако некој од другарите сака бесплатен превоз, барем нека биде корисен за нешто...

Од црно, поцрно: BMW го претстави зачудувачкиот X6 со специјална боја на која и пантерот може да ѝ подзавиди

Производителот на автомобили BMW откри уникатна верзија на X6, кој е испрскан со неверојатната Vantablack VBx2, која се смета за „најцрната можна...

+