Двојна несреќа на автопат: Камионџијата многу се загледа во возачот кој направи необјаснив маневар

Несреќата се случи во Кина, а за големо чудо возачот на малото камионче преживеа и тоа само со помали повреди. 0

ВНИМАНИЕ! Хумор на патот! (38 слики)

Мотика ситуации на патиштата ширум светот :). 0

Автомобилот на човеков го нападнале илијадници инсекти, но чудно е зошто само неговиот автомобил

Веројатно нешто ги привлекло, а можеби и некој од комшиите има удел :). 0

Моторџијата како и обично сакаше да се мушне, НО кармата си го направи своето!

Навидум бавната и безопасна сообраќајна ситуација за дел од секундата се претвори во брутална. 0

Значи и со македонска плата некој можел да си купи Ламборгини!

И тоа најновиот модел, кој е произведен во многу ограничена серија. 0

Фраерот важно си купил Ламборгини, а за другите проблеми ќе се снаоѓа

Мислевте дека секој човек може да биде фраер со Ламборгини? Еве ви пример дека и со толку скап автомобил, пак сите може да му се смеат. 0

Автомобил со толку јако озвучување, што ни самиот не може да го поднесе

Со секое пуштање „до даска“, купува нов ретровизор :). 0

Непријатно и многу опасно изненадување за возачот на автопат

Предупредување: Видеото може да ве исплаши! 0

Кога немаш пари за автомеханичар, а мораш да си го поправиш автомобилот (25 слики)

Сиромаштијата ја буди креативноста во луѓето или како што ние милуваме да кажеме „НАСА треба да учи од сиромашните!“ 0

Современ тјунинг на легендарниот руски „Запорожец“ од 1960 година

„Запорожец“ е легенда во руската автомобилска индустрија – првиот ваков автомобил бил направен уште во 1960 година. Бидејќи многу луѓе биле емотивно приврзани со својот прв и единствен автомобил, во Русија сѐ уште може да се најдат доста Запорожци во возна состојба, а во последно време на мода се „тјунираните“, односно модифицирани верзии на легендарниот […]

Комшијата треба под итно да се запише на часови по паркирање! Му фалат 2-300 часа и ќе биде топ!

После ова видео ми е јасно зошто на паркинзите има паркирани возила кои фаќаат по 2 места. Повеќе не им се лутам, туку жал ми е за нив. 0

Камионџијата го свртел воланот малку повеќе од што требало

А изгледа претходно и на гаста притиснал малку повеќе од што требало… 0

Бандера среде паркинг е лоша идеја, затоа што има и вакви збунети возачи

Ај да ја удреше некако во рикверц, да разбере човек. 0

Големото дете се изначекало додека да му стигне играчката од Тесла, но ќе надокнади

Тесла автомобилите се вистинско чудо на денешницата, а поновите модели може да се управуваат и со мобилниот телефон и тоа додека стоите надвор од автомобилот. 0

Мајката влегла во автомобилот на бившиот сопруг и си ги бара децата назад

Вака се прави тоа! После ова, сигурно ќе и ги дадат. 0

Работниците го запалија моторот и отидоа на викенд

Дневна доза позитивна енергија! 0

Талентираниот возач растовара трактор од брод

Вака се прави тоа! 0

Бесно возење со BMW M3 низ улиците на Стокхолм

Видеото трае 8 минути, возачот ги прекрши сите можни правила и прописи, а најинтересниот момент се случува при крај. 0

Што значи да возиш автомобил без воздушно перниче?

Дури и при мали брзини, повредите може да бидат неочекувано големи. 0

Баксуз на годината: Моторџијата падна, но тоа беше само почетокот на неговите проблеми

Она што следеше потоа беше наменето да го дотепа, но за среќа носеше кацига, па најверојатно сега само ќе му ја избрише цела меморија. 0

Кој е во право, а кој виновен во следната сообраќајна ситуација?

Ајде сообраќајни експерти, возачи и родители, да го слушнеме вашето мислење. 0

Како завршуваат луѓето што премногу брзаат на автопат?

Брзата кучка слепи ги раѓа, а и без кола може да те остави. 0

Верувале или не, возачот во оваа брутална сообраќајка не беше повреден затоа што носел ремен и му се активирало воздушното перниче

Размислете што треба да направите прво, нареден пат кога ќе седнете зад воланот! 0

Моторџијата против лутата мисирка на раскрсница

Птицата очигледно мрази моторџии, нема друго логично објаснување. 0

Кога камион натоварен со огномети ќе направи сообраќајка…

Барем брзата помош лесно ќе го пронајде местото на несреќата. Инцидентот се случи во Комсомолск на Амур, Русија и нема посериозно повредени. 0

Камионџијата имал тежок ден

Тешките индустриски машини му испаднале на улица. 0

Човеков си ја претворил старата лада во брзо и бесно чудовиште

Татко му бил најголем фраер во градот со неа, сега и тој ќе биде. 0

Возачот измислил многу проста финта за да не го фаќа ниту една камера на патот

Камерите кои те фотографираат и казната ти стигнува на домашна адреса се уште полоши од нашите полицајци со радари. Но и за тоа има решение и тоа просто :). 0

Возачот откако ја поминал бензинската сфатил дека нема ниту капка бензин, но има решение!

Колку само сообраќајни прекршоци направи во 30-тина секунди… 0

Фер двобој за последното место за паркирање на паркингот

Наместо да се расправаат и тепаат за тоа кој дошол прв, двајцата возачи се на едно еволуциско скалило погоре. 0

+