На почеток играше, забега старата ептен. Предупредување: Видеото содржи сцени кои не се пријатни за гледање.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Сподели на Facebook
пати видено