Како што рече самиот, до сега не видел вакво куче, а очигледно не ни очекуваше да биде толку агресивно. Цезар Милен стана познат по својот ТВ серијал „Dog Whisperer with Cesar Millan“.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено