Шизикот само сакаше да се пошегува со својот татко и покрај тоа што го знае како реагира. Реакцијата на таткото е закон!

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено