Аргентинската манекенка Химена Камписи беше мета на оваа навистина невкусна и прекумерна шега, која бараше огромна организација и цел лажен авион Боинг 737. Гледајте го резултатот.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено