Ова е нивната најнова хит песна „Фејсбук 2“. Не ни требаат Цеци и Јелени, сакаме Сателити да не забавуваат!

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено