Диџеј од новата генерација

Диџеј од новата генерација

Дечково навистина знае да ја запали атмосферата, а настапува под името Gas Stove...

Најлошите другари на сите времиња! Ви препорачуваме да погледнете!

Најлошите другари на сите времиња! Ви препорачуваме да погледнете!

Некои од нив дури и не можат да се наречат другари после она што го...

Е ова ти се вика вистински џентлмен

Е ова ти се вика вистински џентлмен

Девојката очајнички се обидуваше да дофати една тегла од највисокиот рафт во супермаркетот. Џентлменот тогаш стапи на...

Се нервираш заглавен во сообраќајниот метеж и одеднаш…

Се нервираш заглавен во сообраќајниот метеж и одеднаш…

Ширење позитивна енергија 90-ти левел :)....

Жешки девојки во смешни ситуации

Жешки девојки во смешни ситуации

Колку е појака девојката, толку посмешно...

Дечкото ја запозна жената на својот живот и реши да ја импресионира

Дечкото ја запозна жената на својот живот и реши да ја импресионира

Ова се случува кога ќе се вљубите во колешката од работа...

Животот во Албанија: Сиромашни ама среќни

Животот во Албанија: Сиромашни ама среќни

Фактот што доцнат 100-тина години зад остатокот од светот не е причина да не се ужива во животот. Впрочем тие и не се свесни колку се...

Реакцијата на човекот од обезбедувањето кога прв пат проба очила за 3D виртуелна реалност

Реакцијата на човекот од обезбедувањето кога прв пат проба очила за 3D виртуелна реалност

Гејмерите решија да му приредат на човекот од обезбедувањето несекојдневно искуство. Настанот се случи во...

Како послушниот маж и одржа лекција на жена си?

Како послушниот маж и одржа лекција на жена си?

Жената постојано и по цел ден викала по него, а ова е моментот кога реши дека треба да се претвори во послушен маж и да и одржи...

Кучето на Жарко Тодоровски од Битола е најголемиот срам за кучешкиот род!

Кучето на Жарко Тодоровски од Битола е најголемиот срам за кучешкиот род!

Кучето на Жарко мирно си спие и воопшто не го интересира што прават мачките на неговиот...

Скриена камера со бебе што се дави

Скриена камера со бебе што се дави

Младиот родител замолува случајни минувачи да го сликаат заедно со бебето во количка крај брегот. Но ветерот е многу силен и количката летнува во...

Најголемиот резил што еден бруцош може да го доживее на првата студентска забава

Најголемиот резил што еден бруцош може да го доживее на првата студентска забава

Дечкото во розевата маичка демонстративно ја напушти сцената...

Кога сонот е посладок од сладоледот…

Кога сонот е посладок од сладоледот…

Браво за малиот, упорен е. Ќе биде човек од него...

Да го започнеме денот со насмевка на лицето!

Да го започнеме денот со насмевка на лицето!

Вработениов во продавница за бела техника ќе ни помогне во тоа. Позитив на...

Плавуша на бензинска: Колата ми е бензинец, а некој упорно ми става дизал :)

Плавуша на бензинска: Колата ми е бензинец, а некој упорно ми става дизал :)

Смешна случка на бензинска пумпа со една сосема збунета...

Видео од фрлањето на украинскиот пратеник во контејнер како ѓубре

Кога пратеникот Витали Журавски излезе од украинскиот парламент, надвор го пречека изненадување какво што ниту еден пратеник во светот не доживеал. Разлутената толпа го фрли во контејнер, за сликовито да...

Колкав баксуз треба да си за да ти се случи ова на меѓународен натпревар во свирење флејта?

Колкав баксуз треба да си за да ти се случи ова на меѓународен натпревар во свирење флејта?

Јапонската флејтистка Јукие Ота имаше необична едноминутна случка за време на меѓународниот натпревар кој се одржува во...

Јако: Кога песната ќе те погоди директно во срце…

Јако: Кога песната ќе те погоди директно во срце…

Се забавува како да му е последен ден од животот! Песната е „San Salvador“ од David...

Не сака да плаќа паркинг, а уште помалку сака да плаќа пајак служба

Не сака да плаќа паркинг, а уште помалку сака да плаќа пајак служба

Човеков се заинаети, реши да турка ѕид со глава и му...

Снаодлив руски шофер

Снаодлив руски шофер

Знае финта како да го намали времето на чекање на раскрсница...

Мажите отсекогаш биле господари на кујната. Време е за враќање на круната!

Мажите отсекогаш биле господари на кујната. Време е за враќање на круната!

Моќта е во твоите раце...

Опасно будење со огномет

Опасно будење со огномет

Како наредната ноќ да заспие со цимер со вакви...

Руски студенти направија реклама за кефирот од студентската менза

Руски студенти направија реклама за кефирот од студентската менза

Влегува студентот во мензата и гледа ништо не останало за јадење освен кефир. Мотика реклама на месецот! Кефир е ферментиран млечен пијалак кој потекнува од планината Кавказ и во слободен...

Кога родителите ти слушаат малку потешка музика…

Кога родителите ти слушаат малку потешка музика…

Децата немаат избор, мора да се прилагодат...

Стриптизерка во живо во вестите на Канал 5

Стриптизерка во живо во вестите на Канал 5

Темата е: Може ли да се живее со стриптиз во Македонија? А прашањата на кои треба да одговорат новинарите и одговорните од Канал 5 се: Што е ова, реклама за...

Што се случува кога ќе се загледаш по јаки женски на улица?

Што се случува кога ќе се загледаш по јаки женски на улица?

Не му се веруваше што гледа, па се врати назад да види...

Африканците сакаат хардстајл техно

Африканците сакаат хардстајл техно

Опасна журка си направија. Селаните од соседното село ќе се чудат зошто од кај комшиите се крева толкава прашина...

Рендање моркови на руска свадба

Рендање моркови на руска свадба

Уште една од смешните, секси игри, поради кои ги сакаме руските...

Откачен вежбач во теретана

Откачен вежбач во теретана

Намерно се прави будала за да ги снима реакциите на другите вежбачи. Јаки вежби измислил...

Видео кое ќе ве потсети на вашата прва љубов: Шизик на годината на бејзбол натпревар

Видео кое ќе ве потсети на вашата прва љубов: Шизик на годината на бејзбол натпревар

Браво за малиот кавалер, кој знае како да го освои женското срце. Подарокот не мора да биде скап, она што е важно е вниманието. Секоја чест за храброста која ја...

+