Ако некогаш сте посакале да станете светски познат диџеј со многу пари и слава, ова е сѐ што треба да знаете да правите!

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено