На натпреварот помеѓу Фенербахче С.К. и Бурсаспор присутните беа сведоци на една прилично несекојдневна глетка. Дете кое седи на трибините си пуши цигара додека си навива за омилениот тим.

Му фали уште пиво за сликата да биде комплетна. Но, не треба да заборавиме дека работите не се секогаш такви како што изгледаат. Дознајте за што се работи под видеото.

Сепак иако сите реагираа со револт и се ангажираа да откријат за кое дете се работи, на крајот дознаа дека не станува збор за дете, туку за 36-годишен маж, кој очигледно ја пронашол фонтаната на младоста 🙂

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено