Вулгарен Хумор 349 (38 слики)

Смешни ситуации со еротски елементи.

Ако мора да одберете САМО ЕДНА, која би ја одбрале?

Изборот е навистина тежок, затоа што ретко кој би одбил некоја од овие :).

Господинот земјоделец јако плеска

Госпоѓицата танчерка не беше баш свесна што ја снајде :).

Смешни слики #1971

Смешки + забегани работи + малку еротика = МОТИКА НЕСЕКОЈДНЕВНИ СИТУАЦИИ. На Ваше барање 1971-ви дел.

Се продава удобен бел кауч. Цена по договор со газдарицата ;)

А газдарицата ќе ви го покаже целиот комфор што го нуди за парите што ќе ги дадете.

Мажот ја фатил жената со швалерот (виц)

Влегува мажот во спалната соба, а таму жената со швалерот се распослале, работат ли работат!!!
Кога швалерот го здогледува мажот, станува, се облекува на брзина и без да каже збор излегува од вратата.
Мажот целиот во шок одвај успева да каже:

Урбани чудаци (30 слики)

Што се мора да трпи оваа планета!? Не само што не им е гајле што ќе речат другите, туку мислат дека се најмодерни, а сите други се само обични овци кои следат трендови :).

Дали некој знае како се вика оваа екстремно пријатна песна? (14 дел)

Летото помина, останаа само спомените и песните на чиј наслов не се сеќаваме ;).

Камионџијата сакајќи да го сврти камионот заглави во безизлезна ситуација

Велат како влегол така ќе излезе, но оди ти излези од оваа ситуација ако си маж!

Симпатичната тинејџерка малку претера со сакањето на своето куче

Ако мислевте дека не постои таква работа како премногу сакање на милениче, тогаш девојкава ќе ви покаже дека сте биле во заблуда.

Петгодишниот син што барал пари од својот татко (поучна приказна)

Еден маж се вратил дома од работа, преморен и нервозен. На вратата го чекал неговиот петгодишен син.
– Тато, тато, може ли да те прашам нешто? – рекло детето.
– Се разбира сине, што е работата?
– Тато, ти колку пари заработуваш?

Девојката веднаш сфати како да си измие заби со четка од новата генерација

Искуството си го прави своето :).

Кога на девојките им е досадно на работа (28 слики)

Изледа колегите не знаат како да ги забавуваат 🙂

Младата мајка вежба за интернет пријателите да ја гледаат на камера, НО… некој е тука да ги освести што прават

„Еј ти, чичко, што си зјапнал во зaa*никoт на мама!?“

Си лежам јас на плажа, се вратам назад и гледам… Уфф…

Нема потреба од коментар, самата си искоментира :).

Професионален руски магионичар ѝ покажува на девојката три трика, а особено јак е третиот

Првите два беа само за загревање, колку да почне да му верува :).

Душо, требаше да ти кажам нешто многу порано

Погледнете му ја само фацата на кутриот маж, кој цело време ја држи за рака и ѝ дава безрезервна поддршка.

Супермен од Кочани си оди дома со бесплатен превоз

Зошто да плаќа такси, кога може да лета?

Најубавата камионџика на планетата ќе ви покаже каков е нејзиниот секојдневен животот

Анџелика Ларсон е професионална камионџика од Шведска, но исто така и ѕвезда на социјалните мрежи. Популарна е и кај мажите, заради нејзиниот изглед и заедничкиот интерес, но и кај жените, затоа што му покажа на светот дека не постојат само машки професии, односно дека и жените можат да го работат сѐ она што го работат […]

10 работи кои за среќа, полека но сигурно, исчезнуваат од современиот свет

Постојат многу видови на дискриминација во нашето општество и не можеме да менуваме сè одеднаш. Но, некои работи се променети, или барем се во процес на промена.

Човеков бил на одмор во Хургада, Египет и се вратил од таму глув на едното уво

Неговиот пријател, кој е медицинско лице, ѕирна да види што се случува во неговото уво.

Учениците направиле смешна финта со лаптопот на наставничката

Таа клика ли клика, ама џабе. Сѐ закочило, дури ни курсорот не мрда, а не може ни да го рестартира. Што е најсмешно, шегата не застана кај лаптопот, туку следуваа уште изненадувања.

Стјуардеса, геј и војник на пуст остров (виц)

После авионска несреќа на пуст остров преживуваат само стјуардеса, геј и војник.
Стјуардесата се прикрадува до војникот и му шепнува на увото:
– Ајде да го убиеме овој обратниот и да си водиме нормален се*суален живот!

Упс, жената го фати мажот на дело со друга во возот! Да погледнеме како се снајдоа гулапчињата!

Ногата ѝ била повредена и тој само ѝ помагал… А неговата жена не сфаќа. Баш е безобразна! А швалерката криви ли криви, што да прави друго :).

Работите не тргнаа според планот на струшкото градилиште

Благодарност до Симе, кој ни го испрати видеото и слатко нѐ насмеа.

Тешко е кога маќеата ќе ти донесе нова „сестра“ дома на 20 години!

Кога со „сестрата“ немате никаква биолошка врска, ти личиш на татко ти, а таа има вкус како мајка ѝ :).

Од комарец до билдериште какво што ретко кој видел во животот

Не може да се каже дека Крег Голиас од Лас Вегас ги инјектирал сите чуда на мексиканските улични фармацевти во неговото тело за да стане толку огромен, но имаме чувство дека пробал неколку. Може да се преправате дека целата мускулна маса сте ја добиле преку вежбање и здрава исхрана, но ретко кој ќе ви поверува […]

Ефектот ПРЕПИЛЕ (43 слики)

Ред Бул ти дава крилја, а ракијата ти го дава ова:

17 наставници кои решиле забраната за препишување да ја однесат на ниво погоре

Сите го знаеме она чувство на задоволство кога сме успевале да препишеме на тестовите во основно, средно па и на факултет.

Храбар дечко, сатанист, се пријави на руски натпревар во удирање шамари! Му се погоди противник, огромен дечко, земјоделец од сибирско село!

Да погледнеме како помина натпреварот. Прв удираше сатанистот.

+