Кој вели дека во салонот за убавина треба само да седите да се досадувате и да чекате вработените да си ја завршат работата? Ова воопшто не е така. Сè може да биде различно и тоа ќе го докажеме. Овој салон за убавина во Русија „Фан Фан“ за мажи нуди врвна услуга со кафе, чај, наргиле, а да, ви ги споменавме ли и голите жени?

Можете да изберете „Дама бербер“ која дефинитивно подобро ќе ве „среди“ отколку берберот у маало, исто така имате „Господарка на маникир и педикир“, различни видови на масажи за опуштање и многу други „услуги“ кои ги нуди овој 18+ салон. Момци дали би сакале да си закажете термин?

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено