Не е лесно да се остане во центарот на вниманието кога како квалитет на себе го имаш само зa*никoт.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено