На почеток си помисли, можеби имало две шишиња и едното не го видела, ама вториот пат веќе личеше како сецна од Матрикс.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Сподели на Facebook
пати видено