Голема благодарност до сите оние што ни испратија смешни фотографии и видеа. Ова се најпопуларните 10 за месец мај 2018. Наградната игра продолжува и наредните месеци. Само кликнете на плусот десно долу и испрате ја вашата слика или видео.

#1 МЕСТО: Крсте Китановски

Видеото го виделе 177618 луѓе

Битолчанец ја фаќа жена му со швалерот во кола после еден месец следење

#2 МЕСТО: Анонимен

Сликата ја виделе 58374 луѓе

Стар маж за 1000 денари договара услуги со млада девојка, додека жена му е на работа (7 слики)

#3 МЕСТО: Анонимен

Сликата ја виделе 54258 луѓе

Александра седи на два… стола (најмалку). Со помош на интернетот, многу вистини излегуваат на површина!

#4 МЕСТО: Дејан Кузмановски

Сликата ја виделе 36520 луѓе

Женски муабет: Ко му влегов…

#5 МЕСТО: Матурант

Видеото го виделе 21097 луѓе

Турскиот камионџија застана на сред пат за да заигра едно оро со тетовските матуранти

#6 МЕСТО: Роберт Тодоровски

Видеото го виделе 20981 луѓе

Легендарниот Благојчо од Каменица бара жена! Пријавувањето е во тек!

#7 МЕСТО: Анонимен

Сликата ја виделе 16659 луѓе

Како кумановац обавестуе дека вечер комшие нема да спиев

#8 МЕСТО: Кикивук

Видеото го виделе 16439 луѓе

Скопска фитнес мајка нашла начин како да си го врати старото тело назад после породувањето


#9 МЕСТО: Тоше Т.

Сликата ја виделе 14720 луѓе

Почна летната сезона за жешките Македонки

#10 МЕСТО: Александра Стефановска

Сликата ја виделе 13326 луѓе

„Голем ти е џипот, ама мозокот мал!“: Македонка решила да им одржи лекција на несовесните возачи

—————-

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете и своја смешна слика или видео и учествувајте во Награданта игра.

Сподели на Facebook
пати видено