Почнува продолжен викенд и сите скокаат од радост!

Предупредување: Видеото може да ве хипнотизира и да ве натера да го гледате и анализирате со...

Одиме на состанок со моделот за „плус големина“ Кејт Васли

Австралијката Кејт Васли е популарен модел со „плус големина“, која се бори за рушење на стандардите за женска убавина во модната индустрја. Ви се допаѓа ли и дали би излегле...

Дали некој знае како се вика оваа екстремно пријатна песна? (8 дел)

На другарката ѝ е смачено од ова, а не знае дека некој со мерак ќе ја работи нејзината работа...

Ким Ву-Хиун е најпопуларниот фото-модел во Јужна Кореа, а после овие фотографии ќе ви стане јасно зошто

Денеска е празник за љубителите на косооки девојки, а ве има многу!...

Азиски џентлмен ја спасува девојката од манијакот кој тајно ја снимаше под фустанот

Изгледа киното заврши прерано за манијакот кој не очекуваше ваква реакција од некој од...

Краток курс за заводливо играње на современа музика

Интересно било да се оди на часови по модерен танц во денешно...

Животот на стујардесите (20 слики)

Стјуардесите имаат тешка работа: постојани летови, неправилни работни часови, несоодветни патници. Но, предноста на оваа професија е можноста да се посетуваат многу интересни места и...

Опуштени фотографии од гардеробите во стриптиз клубовите (34 слики)

Секоја од современите стриптизерки си има свој профил на социјалните мрежи каде што објавува фотографии со колешките, а ние направивме еден интересен избор за...

Девојки во возовите поради кои може да ја пропуштите вашата станица (24 слики)

Тесната спротска облека е најудобна за патување, а плус и погледите на мажите ќе бидат вперени кон ваквите...

Играњето на шанк во минич можеби и не е најпаметна идеја ако имате месечен проблем

Видеото е снимено во познато туристичко место во Анталија, Турција. Туристката малку повеќе се опуштила во кафичот и заборавила на проблемите...

Симпатичните девојки од израелската армија (36 слики)

Пријатно ќе се изненадите од изгледот девојките кои доброволно се пријавиле да служат војска во израелската...

Дали некој знае како се вика оваа екстремно пријатна песна? (7 дел)

Јас таман почнам да мислам и заборавам, па ако некој може да се сконцентрира, нека каже која е...

Венецуелската пејачка го откри пократкиот пат до славата (Случајно или намерно?)

Мораме да признаеме дека ја има и потребната опрема за да го извози патот експресно...

Оваа Бразилка заработува 300.000 долари годишно од ставање слики од својата позадина на Инстаграм

26-годишната Бразилка Наталија Гарибото сега живее во Мајами. Девојката се пофали дека заработува околу 300.000 долари годишно, објавувајќи слики од нејзиниот задник на интернет и нејзините родители се многу горди...

Професионалната гимнастичарка Леа Џејкобс е толку еластична што личи како да е направена од гума

Откако завршила со гимнастичарката кариера, сега е фитнес тренер и славна личност на...

Оваа симпатична Русинка од Сибир смисли интересна финта како да заработи стотици евра за нејзиниот стар телефон

Девојката сакала да го смени својот стар iPhone 8, па го огласила на продажба, но не обична продажба....

Прекрасната Каролина Врелен сними реклама за најпровокативната компанија за производство на дoлнa oблeкa

Девојката има германско-американско потекло и освен фото модел е и пејачка, актерка и колумнистка. Уживајте во рекламата за британската модна куќа Agent...

Базенот во хотелот има шипка за играње, а една од гостинките се покажа како вистиска професионалка

Можеби и газдата ја најмил за да ги забавува гостите, но како и да е, шоуто е...

Предизвикот со отворање шише, летна верзија во изведба на манекенката Кендал Џенер

Интересно е да се види моментот, особено вртењето, возејќи скутер на...

Хеланките на продавачката имаат многу за криење а малку кријат

Трикот за мажите да не можат да го тргнат погледот од вас е во купување 2 броја помали...

Девојката го однесе предизвикот за отоврање шишиња без раце на едно сосема ново ниво

Знаеш дека си ја нашол вистинската, ако може вака да ти го отвори...

Бразилската навивачка без срам, знае како се бодри својата репрезентација

Кога некој можел да се црта на лицето, зошто не и на другите делови од...

Бујната девојка има специјален начин на полнење бензин

Малку ја прецени својата флексибилност, но сепак ѝ симнуваме капа за креативноста со која ја провери валидноста на...

Сваќата на свадбата малку претера со уживањето во играта со балони

Не е крива таа, туку фраерот си ја знае работата...

Состанок во фирмата со провокативната колешка, која што оди во живо на интернет

Еден од постарите колеги знае како да тестира дали оди во живо на Инстaгрaм. Ако го снимеше, можеше да ѝ го блокираат профилот, па ја фати жива...

Како инстатутките си го поминуваат летниот одмор?

Исто како да не била на одмор ако не успее да направи барем една совршена фотографија на својот мозок на...

Бразилска ТВ забава со куп манекени и манекенки и хулахоп

Традиционално понеделничко Мотика будење! Прво ќе се разбудат девојките, па...

Убави Русинки на социјалните мрежи (43 слики)

Впечатлив избор на фотографии, на кои мажите се навраќаат по повеќе...

Мотика лето 2019 (44 слики)

Што се можеше да се сретне ова...

Најфраерскиот заден автомобилски бришач на планетата

Вакво нешто може да смисли само Германец, нацијата која е вечен лидер во ваквата филмска...

+