Откако завршила со гимнастичарката кариера, сега е фитнес тренер и славна личност на Инстаграм.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Сподели на Facebook
пати видено